Patarimai: Kaip Greičiau Išsilaikyti Vairavimo Teises

Vairavimo teisių laikymas kaikuriems yra sudėtingas procesas bet jeigu trokšti išsilaikyti teises kuo greičiau, su atitinkama informacija ir pagalba procesas stipriai palengvėja.
Kad musu skaitytojai išsilaikytu teisės sėkmingai kuo greičiau nusprendėme sukurti ši straipsni: Patarimai: Kaip Greičiau Išsilaikyti Vairavimo Teises kuriame bus pateikta naudinga informacija apie teisių laikyma lietuvoje – pritaikyta visoms kategorijoms.
Vairavimo teisių laikymo visas procesas gali trukti nuo savaitės iki net metų laiko, pagrinde viskas priklausomo nuo kategorijos tipo ir savo paties ryžto.
Taipat kaikurie nėra išsilaikė vairuotoju teisiu per keleta metų, priežastis to yra galimai trūkumas motivacijos, finansų, taipat daug kartų nepavykimas išsilaikyti teorijos egzamino ir praktinio pravažiavimo, todėl mes patariame gerai pasipraktikuoti prieš užsiregistruojant regitra.lt tolesniem žingsniam.

Informacija, Patarimai ir Gudrybės

Nuotrauka buvo panaudota straipsnyje: Patarimai: Kaip Greičiau Išsilaikyti Vairavimo Teises

Mokintis iš šeimos narių yra dažniausiai gera idėja, nepamirškite kad asmuo su kurio norite mokintis vairuoti (šeimos vairavimo instruktorius) turi turėti ne mažesnį kaip 5 metų B kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą. Ir žinoma seimos narių negali mokyti asmenys, kuriems yra atimta ar sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones už KET pažeidimus. Daugiau informacijos apie tai galite rasti paspaudus čia.

Ar galima vairuoti su sugyventiniu ir/ar partneriu?

Patarimai: Kaip Greičiau Išsilaikyti Vairavimo Teises

Taip tai yra įmanoma, galite mokintis vairuoti su savo sugyventiniu ir/ar partneriu, bet jums turi pavykti įrodyti, kad iš tikrųjų gyvenate kartu, bendrai tvarkote namų ūkį ir kita.

Kokiais tiksliai dokumentais reikėtų įrodyti, kad šeimos vairavimo instruktorius yra jūsų sugyventinis ir/ar partneris nėra apibrėžta. Jei nenorite rizikuoti prarasti teisės vairuoti ar gauti baudos, patariame geriau mokytis su tikru šeimos nariu arba papildomas vairavimo pamokas įsigyti pas instruktorių, nei vairuoti be dokumentų.

Dažnai užduodami klausimai:

Nuotrauka buvo panaudota straipsnyje: Patarimai: Kaip Greičiau Išsilaikyti Vairavimo Teises
1. Kiek valandų reikia pravažinėti vairavimo mokykloje, kai mokaisi vairuoti lengvąjį automobilį?

Atsakymas:

30 akademinių valandų.

2. Per kiek laiko yra pagaminamos Vairuotojo Teisės?

Atsakymas:

10 darbo dienų – 14,19 Eur.
3 darbo dienas – 22,88 Eur.
1 darbo dieną – 37,36 Eur.

Detaliau su kainoraščiu galite susipažinti čia.

3. Ar pasikeitus pavardei, būtina keisti vairuotojo pažymėjimą?

Atsakymas:

Taip, būtina. Jei pasikeitė Jūsų vardas ar pavardė, naują vairuotojo pažymėjimą užsisakykite ne vėliau kaip per vieną mėnesį, jog vėliau nekiltų nesusipratimų. Tai galite padaryti tiesiog internetu.

4. Kiek laiko galioja teigiamas egzamino rezultatas?

Atsakymas:

Teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja iki bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus.

DĖMESIO:

– Jei Jūsų teorijos egzamino rezultatas baigė galioti ekstremalios situacijos laikotarpiu (2020 m. vasario 26 d.–2022 m. balandžio 30 d.), jo galiojimo terminas yra papildomai pratęsiamas 6 mėnesiams. Kitaip tariant, teigiamas rezultatas galios iki 2022 m. spalio 30 d. imtinai.

– Jei Jūsų teorijos egzamino rezultatas baigė galioti jau pasibaigus ekstremaliajai situacijai (po 2022 m. balandžio 30 d.), jo galiojimo terminas nėra pratęsiamas. Kitaip tariant, jis galios kaip įprastai, t. y. metus nuo išlaikymo datos.

– Jei teorijos egzaminą laikysite pasibaigus ekstremaliajai situacijai (po 2022 m. balandžio 30 d.), jo rezultatas galios kaip įprastai, t. y. metus nuo išlaikymo datos.

5. Ar egzaminas yra filmuojamas?

Atsakymas:

Taip, teorijos ir praktikos egzamino metu daromas vaizdo ir garso įrašas.

Galite skaityti daugiau straipsniu paspaude čia.